UPOZORNĚNÍ

Hlídejte si, prosím, přihlášky a odhlášky obědů !!!
Vzhledem k současné epidemiologické situaci nejsou obědy přihlašovány ani odhlašovány automaticky, i oběd č.1 si musíte sami přihlásit.
Přihlásit je můžete přes www.strava.cz (pokud máte přeplatky, program vám to umožní). Odhlášky provádějte na www.strava.cz také.
Žáci se mohou během distanční výuky stravovat v jídelně.
Zaměstnanci ZŠ a GOA si obědy musí také sami přihlašovat a odhlašovat.


Školní jídelna  e-mail: skolnijidelnaI.ZS.Sedlcany@seznam.cz

 

 

 

 

 

 

 

Obědy odhlašujte den předem do 15:00 h


Úřední hodiny v kanceláři ŠJ: 7:00 – 11:30, 14:00 – 15:00 h

  •  

    Výdej obědů od 11:30 h – 14 hod.
  • Výdej obědů pro nemocné od 11:15 – 11:30 hod

 


 

REKLAMACE vyřizujte v kanceláři školní jídelny!!!
Telefon: 318821417
Karta : 35,- Kč, Čip : 115,- Kč – záloha, Pouzdro na kartu : 35,- Kč


řejeme vám dobrou chuť
Změna jídelního lístku a alergenů vyhrazena podle dodávek surovin
Strava je určena k okamžité spotřebě!!!
Za připravená jídla zodpovídá: Jana Stuchlíková (hlavní kuchařka)Rozpočet 2022

Rozpočet 2021

 

Rozpočet 2020

Rozpočet 2019

Rozpočet 2018

27. 6. 2018 Upozornění na změnu!!! (celý text)  vzhledem k tomu, že Česká spořitelna ruší ke dni 31. 12. 2018 sběrné účty, nebude již možnost hradit obědy formou inkasa. Proto prosím, abyste si zřídili trvalý příkaz nebo přešli na placení v hotovosti.Školní jídelna nabízí výběr ze 3 obědů. Každý strávník má přihlášen oběd č. 1. Jakákoli změna oběda (volba č.2, volba č.3 a odhláška) se provádí na objednávkovém terminálu, v kanceláři jídelny a nově od 1. 3. 2014 na internetu. K tomu, aby strávník mohl využívat internetové objednávání je nutné, aby si internetový účet aktivoval. Aktivace se provádí v kanceláři školní jídelny, kde strávník dostane přístupové údaje. Tyto údaje se také zasílají na e-mail strávníka nebo jeho rodičů. Po získání přístupových údajů se na stránkách http://www.strava.cz objeví výběr zařízení, kde zadáte číslo 3745 a dáte odeslat. Poté již vložíte přístupové údaje a můžete objednávat, prohlížet odběr obědů a také vidět jídelníček a vaše platby. Pro rodiče menších strávníků nabízí internetové objednávání možnost kontrolovat docházku jejich dítěte na obědy a také obědy za děti navolit.  Strávník má možnost na internetu vybrat jaké zprávy chce z jídelny dostávat. V případě zájmu pak každý pátek bude na e-mail strávníka zaslán přehled stavu konta a přehled odběru stravy. Na konci každého měsíce pak strávník dostane celkový měsíční přehled o jeho stravování. Mrázková Jaroslava, ředitelka ŠJ  Od letošního roku se budou přeplatky pro strávníky platící převodem z účtu vracet vždy na konci školního roku (začátkem července). Důvodem této změny je přechod na jiný program pro stravování a také vysoké poplatky bankám. Děkuji za pochopení. Jaroslava Mrázková ředitelka školní jídelnyDobrý den, od prosince musíme na jídelníček uvádět alergeny. Pro přehlednost je budeme vypisovat čísly.