Zde najdete odkazy na výukové webové stránky, které můžete využít nejen ve výuce…


Našli jste zajímavou stránku a myslíte si, že by zde mohl být na ní odkaz? Tak napište a přidáme jí…


 

 

 


 

V tuto chvíli Vám ČT edu nabízí několik tisíc vzdělávacích videí z pořadů České televize. Videa jsou přehledně rozdělena podle stupňů, předmětových oblastí i témat tak, abyste se co nejsnáze dostali k tomu, co Vás zajímá a láká.A přestože už nyní ČT edu pokrývá přes dvacet předmětů a oblastí, některé chybí. To proto, že ani obsah ČT edu není v tuto chvíli ještě finální. Budeme jej dále doplňovat a rozšiřovat.

 


 

Abaku představuje novou metodu rozvoje počtářských dovedností a výuky aritmetiky.


 

Škola s nadhledem podporuje individuální rozvoj dětí, motivuje děti prostřednictvím sebehodnocení a okamžité zpětné vazby. Zároveň vám přináší bezpečnost obsahu a přímé propojení s výukou ve škole prostřednictvím nové řady tištěných pracovních sešitů
S nadhledem.


 

Efektivní procvičování s viditelnými výsledky. Individuální přístup je jednou z největších předností programu. Každý žák počítá svým tempem a náročnost příkladů se zvyšuje až v momentě, kdy zvládá aktuální úroveň. Žák ihned vidí, zda v příkladu udělal chybu a může se z ní poučit. Program se také vrací k problémovým příkladům a zefektivňuje proces procvičování.


 

Umíme je unikátní svým rozsahem. V jednotném prostředí nabízí pokrytí široké škály předmětů od 1. třídy až po maturitu. Zajímavé procvičování zde najdou i dospělí. Co všechno? V Umíme najdete vše pod jednou střechou a vyhnete se tak zdlouhavému vyhledávání a kombinování mnoha různých zdrojů na internetu i mimo něj. Umíme pokrývá stovky témat, u kterých je připraven dostatek zadání k důkladnému procvičení. Obsah navíc neustále rozšiřujeme.

 


ONLINE PROCVIČOVÁNÍ ÚLOH Z MATEMATIKY PRO DĚTI NA PRVNÍM STUPNI ZÁKLADNÍCH ŠKOL, KDE SE VYUČUJE HEJNÉHO METODOU. POMŮŽE I TAM,KDE SE MATEMATIKA UČÍ JINÝM ZPŮSOBEM. USNADŇUJE PRÁCI PŘI VÝUCE, PŘINÁŠÍ RADOST A MOTIVACI SEZNAMOVAT SE A PRACOVAT S MATEMATIKOU.

 


Online procvičování nejen z matematiky a českého jazyka formou velkého vmožství testů různých obtížností…

 

 


Kritické myšlení – je schopnost efektivně pracovat se svým rozumem a logikou

 

 


Zábavná čeština, česká gramatika…

 

 


Zažij radost s geografií – Zábavný zeměpis

 

 


Finanční gramotnost zábavnou formou…

 

 


Měsíční fáze, zatmění CT EDU

zatmění  Slunce a Měsíce