Zde najdete odkazy na výukové webové stránky, které můžete využít nejen ve výuce…


 

Deváťáci již mají přijímací zkoušky za sebou, a většinou již ví, na jakou školu v září nastoupí. Výběr střední školy je letos hojně diskutované téma i v médiích. Zpovídání jsou spokojení i nespokojení rodiče a jednotky žáků. Nikdo ale prozatím nezmapoval situaci komplexně šetřením mezi velkým vzorkem letošních deváťáků. Rádi bychom zjistili, jak se deváťáci k letošním přijímačkám staví – byly přijímačky opravdu tak těžké? Dostali se na školu, kam opravdu chtěli? Připravila je jejich základka dobře na testy? Pomohli jim výchovní poradci s výběrem střední školy? Dotazník je součástí dlouhodobého výzkumu chování žáků při výběru střední školy, další průzkumy lze najít na stránkách 

Dotazník pro deváťáky Než zazvoní 


Našli jste zajímavou stránku a myslíte si, že by zde mohl být na ní odkaz? Tak napište a přidáme jí…


 

Naším cílem je navrhnout zábavné nástroje, které nováčky seznámí s programováním, nebo zdokonalit praxi programátorů, ať už dětí nebo dospělých.

 

 


 

Hry z matematiky  – procvičování od 1. do 7. třídy

 


 

 


 

V tuto chvíli Vám ČT edu nabízí několik tisíc vzdělávacích videí z pořadů České televize. Videa jsou přehledně rozdělena podle stupňů, předmětových oblastí i témat tak, abyste se co nejsnáze dostali k tomu, co Vás zajímá a láká.A přestože už nyní ČT edu pokrývá přes dvacet předmětů a oblastí, některé chybí. To proto, že ani obsah ČT edu není v tuto chvíli ještě finální. Budeme jej dále doplňovat a rozšiřovat.

 


 

Abaku představuje novou metodu rozvoje počtářských dovedností a výuky aritmetiky.


 

Škola s nadhledem podporuje individuální rozvoj dětí, motivuje děti prostřednictvím sebehodnocení a okamžité zpětné vazby. Zároveň vám přináší bezpečnost obsahu a přímé propojení s výukou ve škole prostřednictvím nové řady tištěných pracovních sešitů
S nadhledem.


 

Efektivní procvičování s viditelnými výsledky. Individuální přístup je jednou z největších předností programu. Každý žák počítá svým tempem a náročnost příkladů se zvyšuje až v momentě, kdy zvládá aktuální úroveň. Žák ihned vidí, zda v příkladu udělal chybu a může se z ní poučit. Program se také vrací k problémovým příkladům a zefektivňuje proces procvičování.


 

Umíme je unikátní svým rozsahem. V jednotném prostředí nabízí pokrytí široké škály předmětů od 1. třídy až po maturitu. Zajímavé procvičování zde najdou i dospělí. Co všechno? V Umíme najdete vše pod jednou střechou a vyhnete se tak zdlouhavému vyhledávání a kombinování mnoha různých zdrojů na internetu i mimo něj. Umíme pokrývá stovky témat, u kterých je připraven dostatek zadání k důkladnému procvičení. Obsah navíc neustále rozšiřujeme.

 


ONLINE PROCVIČOVÁNÍ ÚLOH Z MATEMATIKY PRO DĚTI NA PRVNÍM STUPNI ZÁKLADNÍCH ŠKOL, KDE SE VYUČUJE HEJNÉHO METODOU. POMŮŽE I TAM,KDE SE MATEMATIKA UČÍ JINÝM ZPŮSOBEM. USNADŇUJE PRÁCI PŘI VÝUCE, PŘINÁŠÍ RADOST A MOTIVACI SEZNAMOVAT SE A PRACOVAT S MATEMATIKOU.

 


Online procvičování nejen z matematiky a českého jazyka formou velkého vmožství testů různých obtížností…

 

 


Kritické myšlení – je schopnost efektivně pracovat se svým rozumem a logikou

 

 


Zábavná čeština, česká gramatika…

 

 


Zažij radost s geografií – Zábavný zeměpis

 

 


Finanční gramotnost zábavnou formou…

 

 


Interaktivní didaktická aplikace určená pro výuku Informatiky na 1. stupni základní školy

 


Portál rozvíjející digitální kompetence

 


lego online

návrh domu online

 

 


 

 

 

M7A – zlomky opakování

M7.A – zlomky 7. ročník

VEX GO – magnetický vozík 

programovani

vex go

https://scratch.mit.edu/join

imysleni.cz

GOOGLE ucebna – jak připravit na nový školní rok…

Matematika 6 – opakování

https://www.skolasnadhledem.cz/profil/1-stupen/865-matematika-dle-prof-hejneho/1586-4-rocnik/876-kombinatorika

https://www.skolasnadhledem.cz/game/3362

https://www.skolasnadhledem.cz/game/3366

https://www.skolasnadhledem.cz/game/3365

https://www.skolasnadhledem.cz/game/3353