20. týden – 16. 5. – 20. 5.

Úklid okolí školy  6.C

Pondělí – 16. 5.

Úterý-17. 5.

Vybíjená – 2.+3.r.

Mc Donald´s Vlašim/4.-5.r./

 

Středa – 18. 5.

Sladovna Písek – 2. A, B

Střelba SOU Sedlčany

Čtvrtek – 19. 5.

Vybíjená – 4.+5.r.

Exkurze Terezín /8.-9.r./

Pátek – 20. 5.

Projektový den Zeměráj– 1. A, B


19. týden – 9. 5. – 13. 5.

Úklid okolí školy  6.B

Pondělí – 9. 5.

Měk – 7. B, C

Úterý-10. 5.

Focení

Pohár rozhlasu Dobříš

/dívky 8.-9.r./

Mc Donald´s Dobříš/4.-5.r./

Divadlo Praha-3.A,B+část 4. A

Beseda s policií – 2. A, B

Středa – 11. 5.

Měk – 2. A, B

Národní muzeum Praha – 6. A

Přednáška -9.r./5.-6.hod./

Kytičkový den

Čtvrtek – 12. 5.

Focení

Pohár rozhlasu Dobříš

/chlapci 8.-9.r./

Pátek – 13. 5.

Focení

Projektový den ve škole – 1. A, B


18. týden – 2. 5. – 6. 5.

Úklid okolí školy  6.A

Pondělí – 2. 5.

Měk – 7. A

Úterý-3. 5.

Májový trojboj – I. st.

Plavání Příbram – 4. roč.

Pohár rozhlasu Dobříš

/dívky 6.-7.r./

Středa – 4. 5.

Minifotbal /6.-7.r./Příbram

Mc Donald´s Dobříš /mladší žáci/

Čtvrtek – 5. 5.

Minifotbal /8.-9.r./Příbram

Pohár rozhlasu Dobříš

/chlapci 6.-7.r./

Divadel. představení – I. st./8,30/

Pátek – 6. 5.


17. týden – 25.4. – 29.4.

Úklid okolí školy  9. B

Pondělí – 25. 4.

Úterý-26. 4.

Dopravní hřiště – 5. B

Plavání Příbram – 4. roč.

Středa – 27. 4.

Dopravní hřiště – 5. A, C

Mc Donald´s /I.+II. kateg./

Čtvrtek – 28. 4.

Florbal /dívky 6.-9.r./-GaSOŠE

Pátek – 29. 4.

KMD Praha /odjezd v 17,00/ 


16. týden – 18.4. – 22.4.

Úklid okolí školy  9. A

Pondělí – 18. 4.

Velikonoční pondělí

Úterý-19. 4.

Plavání Příbram – 4. roč.

Přijímací zkoušky-5.roč./1. kolo/

Středa – 20. 4.

Přijímací zkoušky-5.roč./2. kolo/

Hodnocení 3. čtvrtletí

                  Čtvrtek – 21. 4.

Třídní schůzky – 1400  výbor

                           1430 tř. důvěrníci

                           1.st. -1500-1700

                           2.st. -1530-1800

Florbal /chlapci 6.-9.r./-GaSOŠE

Pátek – 22. 4.


 15. týden – 11.4. – 15.4.

Úklid okolí školy  8. C

Pondělí – 11. 4.

Úterý-12. 4.

Plavání Příbram – 4. roč.

Přijímací zkoušky na SŠ/1. kolo/

Měk – Abeceda – 1. A, B

Středa – 13. 4.

Přijímací zkoušky na SŠ/2. kolo/

                  Čtvrtek – 14. 4.

Velikonoční prázdniny

Pátek – 15. 4.


Státní svátek 

14. týden – 4.4. – 8.4.

Úklid okolí školy  8. B

Pondělí – 4. 4.

Úterý-5. 4.

Plavání Příbram – 4. roč.

OVOV-okr. kolo/GaSOŠE/

 

Středa – 6. 4.

Velikonoční dekorace-9.A

/Domov Sedlčany/

Čtvrtek – 7. 4.

Návštěvní den pro předškoláky

/dopoledne/

Beseda pro rodiče předškoláků

/16,00/

Pátek – 8. 4.

Zápis do 1. tříd  /14,00-17,00/ 


13. týden – 28.3. – 1.4.

Úklid okolí školy  8. A

Pondělí – 28. 3.

Pokračuje akce – Ukliďme Česko

Dopravní výchova – 5.A

Úterý-29. 3.

Plavání Příbram – 4. roč.

Měk – 9.A,B/Vystěhování Sedlčanska/

Carmina/recit. soutěž/-2. st.

Dopravní výchova – 5.B, C

Středa – 30. 3.

Očj Příbram

Čtvrtek – 31.3.

Pátek – 1. 4. 


12. týden – 21.3. – 25.3.

Úklid okolí školy  7. C

Pondělí – 21. 3.

Začíná akce – Ukliďme Česko

  1. st.-v hodinách Tv – bruslení

/14.-25.3./

Divadlo Praha – 5.roč.

Halová kopaná Benešov

Divadlo Praha – 2. A, B

 

Úterý-22. 3.

Plavání Příbram – 4. roč.

Sportovní odpoledne pro předškoláky /15,00-17,00/

KMD-Divadlo ABC – 2. st.

Měk – Poezie – 3.A,B

Středa – 23. 3.

Ukliďme Česko – 6. C/4.-5.h./

Čtvrtek – 24.3.

Měk –Řízková párty – 5.r.

Pátek – 25. 3.


 

11. týden – 14.3. – 18.3.

Úklid okolí školy   7. B

Pondělí – 14. 3.

 2.st.-v hodinách Tv – bruslení /14.-25.3./

Úterý-15. 3.

Plavání Příbram – 4. roč.

Středa – 16. 3.

Čtvrtek – 17.3.

Měk-Regionální pověsti– 6.roč.

Pátek – 18. 3.

Matematický klokan – I. st.


10. týden – 7.3. – 11.3.

Úklid okolí školy  8. A

Pondělí – 7. 3.

7.-13.3.-LVVZ Harrachov-7.r.

Úterý-8. 3.

Plavání Příbram – 1. roč.

Středa – 9. 3.

Čtvrtek – 10.3.

Pátek – 11. 3.


 

9. týden – 28.2. – 4.3.

Úklid okolí školy  6. C

Pondělí – 28. 2.

Masopustní týden

Úterý-1. 3.

Plavání Příbram – 1. roč.

ŠD – rej masek /13,00/

Recitace-škol. kolo, 2. st.

Středa – 2. 3.

Čtvrtek – 3.3.

Ukázka vyučování pro budoucí prvňáčky a jejich rodiče /15,30/

Pátek – 4. 3.

7.3.-13.3. – LVVZ Harrachov,7. roč.


8. týden – 21.2. – 25.2.
Jarní prázdniny


7. týden – 14.2. – 18.2.

Úklid okolí školy  6.B

Pondělí – 14. 2.

Covid testování všech žáků

Úterý-15. 2.

Plavání Příbram – 1. roč.

Ledovce – přednáška, 6.roč.

ONj – okr. kolo Příbram

Středa – 16. 2.

Olympijský festival Brno

Měk –Lidová pohádka, 1. A, B

OAj  – okr. kolo Příbram

Čtvrtek – 17.1.

Pátek – 18. 2.

21.2.-25.2.- jarní prázdniny

7.3.-13.3. – LVVZ, 7.roč.


 

6. týden – 7.2. – 11.2.

Úklid okolí školy  6.A

Pondělí – 7. 2.

Covid testování všech žáků

Úterý-8. 2.

Plavání Příbram – 1. roč.

Středa – 9. 2.

Čtvrtek – 10.1.

Pátek – 11. 2.


 6. týden – 7.2. – 11.2.

Úklid okolí školy  6.A

Pondělí – 7. 2.

Covid testování všech žáků

Úterý-8. 2.

Plavání Příbram – 1. roč.

Středa – 9. 2.

Čtvrtek – 10.1.

Pátek – 11. 2.

 5. týden – 31.1. – 4.2.

Úklid okolí školy  9.B

Pondělí – 31. 1.

Covid testování všech žáků

Rozdávání pololetního vysvědčení

Úterý-1. 2.

Plavání Příbram – 1. roč.

Středa – 2. 2.

Čtvrtek – 3.1.

Pátek – 4. 2.

Pololetní prázdniny


4. týden – 24.1. – 28.1.

Úklid okolí školy  9. A

Pondělí – 24. 1.

Covid testování všech žáků

Úterý-25. 1.

Plavání Příbram – 2. roč.

Středa – 26. 1.

Pololetní klasifikace

Florbal – krajské finále Praha

/chlapci 3.-5. tř./

Čtvrtek – 27.1.

Pátek – 28. 1.


3. týden – 17.1. – 21.1.

Úklid okolí školy  8. C

Pondělí – 17. 1.

Covid testování všech žáků

Úterý-18. 1.

Plavání Příbram – 2. roč.

Středa – 19. 1.

Volba povolání – 9. roč.

/beseda s p. Pešičkou, členem Asociace cukrářů a kuchařů/

Čtvrtek – 20.1.

 

Pátek – 21. 1. 


2. týden – 10.1. – 14.1.

Úklid okolí školy  8. B

Pondělí – 10. 1.

Covid testování všech žáků

Olympiáda Čj-8.-9.r./3.-4. hod./

Úterý-11. 1.

Plavání Příbram – 2. roč.

Olympiáda Aj-8.-9.r./3. hod./

Středa – 12. 1.

Olympiáda Aj-6.-7.r./3. hod./

Čtvrtek – 13.1.

Covid testování všech žáků

Pátek – 14. 1.

Sobota – 15.1.

KMD – Praha/uskuteční se, pokud se nezhorší covid situace/

Nezapomínejte si přihlašovat obědy !!!


 

1. týden – 3.1. – 7.1.2022

Úklid okolí školy  8. A

Pondělí – 3. 1.

Covid testování žáků

Úterý-4. 1.

Plavání Příbram – 2. roč.

Středa – 5. 1.

Čtvrtek – 6.1.

Pátek – 7. 1.


51.-52. týden – 20. 12.  – 31. 12.

Úklid okolí školy 7.C

Pondělí –20. 12.

Covid testování žáků

Lhoták /tvůrčí dílna/– 6. C

Úterý-21. 12.

Plavání – 2. tř.

Středa – 22. 12.

 

 23. 12.-31.12.

Vánoční prázdniny

 

Příjemné vánoční svátky

a úspěšný rok 2022 přejí zaměstnanci 1. ZŠ

50. týden – 13. 12. – 17. 12.

Úklid okolí školy 7.B

Pondělí –13. 12.

Covid testování žáků

K. Lhoták /tvůrčí dílna/– 6. C

Úterý-14. 12.

Plavání – 2. tř.

Středa – 15. 12.

Čtvrtek – 16. 12.

Měk – 6.A – 9,00

               6.B – 11,00

Pátek – 17. 12.


 49.  týden – 6. 12. – 10. 12.

Úklid okolí školy 9.A

Pondělí – 6. 12.

Covid testování žáků

  1. Lhoták – 7. B /11,00/

Úterý-7. 12.

Srdíčkový den  /ŠP, 30,-Kč/

Plavání – 2.tř.

Středa – 8. 12.

Státní správa – beseda /9.r., 5.-6.hod./

Čtvrtek – 9. 12.

Práce se dřevem – 9.A /7.-8.h./

Křest knížky M. Vítkové – Měk /2.B/

Pátek – 10. 12.


48.týden – 29. 11. – 3. 12.

Úklid okolí školy 6.C

Pondělí – 29. 11.

Covid testování žáků

Úterý-30. 11.

Adventní ťukání

Plavání – 2.tř.

Středa – 1. 12.

Florbal Dobříš – I. st.

Čtvrtek – 2. 12.

Pátek – 3. 12.


 47. týden – 22. 11. – 26. 11.

Úklid okolí školy 6.B

Pondělí – 22. 11.

Covid – testování

Měk-Cestujeme knihou-4.A,B

Kamil Lhoták –prezentace-6.C /13,00,Vv/

Měk – ŠD -1. + 2. roč.

Úterý-23. 11.

Návštěvní den pro předškoláky/15,00-17,00/

Plavání – 2.roč.

Středa – 24. 11.

Kamil Lhoták –prezentace-7.C /11,00,Vv/

Čtvrtletní klasifikace

Čtvrtek – 25. 11.

Rodičovské schůzky – online

/I. st.- 15,30    II.st. – 16,30/

Umění fotografie-9.A

Pátek – 26. 11.


46. týden – 15. 11. – 19. 11.

Úklid okolí školy 6.A

Celý týden probíhá sběr papíru

/na škol. dvoře, 7,00-8,00/

Pondělí – 15. 11.

Kamil Lhoták-prezentace-7.B /11,00/

Úterý-16. 11.

Měk – 9. A  /8,00/

  1. B /10,00/

ŠD – knihovna – 3.+4.tř.

Středa – 17. 11. – Státní svátek

Čtvrtek – 18. 11.

Měk – Setkání se spisovatelkou J. Pospíšilovou

/1.A,B, 9,00/

Kamil Lhoták-prezentace-6.B /11,00/

                                                        7.A /13,00/

Život s handicapem-6.A,B,C /25,-Kč/

                                   9.A,B /40,-Kč/

 

Pátek – 19. 11.

Bruslení – 5. C

Končí sběr papíru


 

45. týden – 8. 11. – 12. 11.

Úklid okolí školy 7.C

Na 2. st. v hodinách Tv – bruslení

/do 19. 11./

 

Pondělí – 8. 11.

Měk – 8. C  /9,00/

 

Úterý-9. 11.

Měk – 8. A  /8,00/

  1. Lhoták – 6. A /11,00/

Schůzka ŠP /5.hod., Fy/

Zdravé zuby – 3. A,B

 

Středa – 10. 11.

Měk – 8. B  /8,00/

Florbal-Příbram /6.-7.r./

Beseda s Městskou policií Sedlčany

/9. roč., 5.-6.hod./

Čtvrtek – 11. 11.

Plavání Příbram  /3. A,B/

Florbal-Příbram /8.-9.r./

 

Pátek – 12. 11.

Bruslení – 5. C

ŠP plánuje sběr papíru /15.-19.11./


44. týden – 1. 11. – 5. 11.

Úklid okolí školy 7.B

Pondělí – 1. 11.

Halová kopaná Benešov /výběr 8.-9.r./

Úterý-2. 11.

Středa – 3. 11.

Čtvrtek – 4. 11.

Plavání Příbram – 3. A,B

Pátek – 5. 11.

Exkurze -5. C

Husitské muzeum Tábor


43. týden – 25.10. – 29.10.

Úklid okolí školy 7.A

Pondělí – 25. 10.

Měk – 7. C

Úterý-26. 10.

Měk – 7. A, B

Středa – 27. 10.-Podzimní  prázdniny

Čtvrtek – 28. 10.-Státní svátek

Pátek – 29. 10.-Podzimní  prázdniny


42. týden – 18.10. – 22.10.

Úklid okolí školy 8.C

Pondělí – 18. 10.

Měk-Literatura je i naučná – 5. B

Úterý-19. 10.

Měk – Literatura je i naučná – 5. A, C

Školní parlament

/5. hod., fyzika/

Středa – 20. 10.

Čtvrtek – 21. 10.

Plavání –3. roč.

Pátek – 22. 10.


41. týden – 11.10. – 15.10.

Úklid okolí školy 6.B

Pondělí – 11. 10.

Škola v přírodě/Horská Kvilda/ – 5.A,B

/11.-15.10/

Úterý-12. 10.

Středa – 13. 10.

Přednáška – Etiketa -9.r./5.-6.h./

Čtvrtek – 14. 10.

Plavání –3. roč.

Pátek – 15. 10.

Konec školy v přírodě – 5.A,B /11.-15.10/


 40.týden – 4.10. – 8.10.

Úklid okolí školy 6.A

Pondělí – 4. 10.

Začínají kroužky

Měk-Knihovnická pohádka – 1.A, B

Úterý-5. 10.

Konzultační úterý /15,00-16,00/

Středa – 6. 10.

Měk-Veršované pohádky- 2. A,B

Projektový den ve škole – 3.B

Čtvrtek – 7. 10.

Plavání -3. roč.

Měk – 2.B  /12,45/

Pátek – 8. 10.


 39. týden – 27.9. – 1.10.

Úklid okolí školy 7.C

Pondělí – 27. 9.

Ředitelské volno

Úterý-28. 9.

Státní svátek

Středa – 29. 9.

Měk – 3. A,B/Ahoj literaturo!/

Přednáška/úřad práce/- 9.r./5.,6.hod./

Kytičkový den /20,-Kč/

Čtvrtek – 23. 9.

Plavání -3. roč.

Pátek – 24. 9.

Aktivity z adaptačního kurzu – 6.roč. /uskuteční se jen za příznivého počasí/


 

38. týden – 20.9. – 24.9.

Úklid okolí školy 7.B

Pondělí – 20. 9.

Měk – 3. B  /12,30/

Úterý-21. 9.

Středa – 22. 9.

Aktivity z adaptačního kurzu-6.roč.

/proběhne pouze za příznivého počasí/

GaSOŠE-Oboz – zájemci 9.roč.

Čtvrtek – 23. 9.

Plavání –3. roč.

Měk 6. C /9,00/

Pátek – 24. 9.

Ukliďme Česko-6.roč.

/proběhne pouze za příznivého počasí/


 

37. týden – 13.9. – 17.9.

Úklid okolí školy 7.A

Pondělí – 13. 9.

Úterý-14. 9.

Třídní schůzky 1. A, B /15, 00, aula/

Středa – 15. 9.

Čtvrtek – 16. 9.

Plavání –3. roč.

Pátek – 17. 9.


 

36. týden – 6.9. – 10.9.

Úklid okolí školy 9.B

Pondělí – 6. 9.

Adaptační kurz Častoboř – 6.roč.

Testování – 1.hod.

OČMU-2. stupeň

Úterý-7. 9.

 

Středa – 8. 9.

T-mobile běh TAVERNY-2.A,B /9-11hod./

Čtvrtek – 9.9.

Konec adaptačního kurzu Častoboř

Den otevřených dveří GaSOŠE-9.roč.

/7.-8.hod./

Pasování na čtenáře-2.A,B /9-10,30/

Plavání –3. roč.

Zeměráj Kovářov-5.roč. /8-14 hod./

Pátek – 10. 9.


35. týden – 1.9. – 3.9

Úklid okolí školy  9. A

Středa– 1. 9.

  • Zahájení školního roku
  • Testování

Obědy- 10,00 – 12,00

Čtvrtek-2. 9.

  •  1. tř. – do 9, 45
  •  2.tř. – do 10, 45
  •  3.– 5. tř. –do 11, 35
  •  6.– 9.tř. – 1.hod.- třídnická hod., dále podle rozvrhu

Pátek – 3. 9.

1.tř. – do 10, 45

2.-5. – do 11, 35

6.-9.tř. – 1.hod.- TH, od 2. hod.podle rozvrhu

 

VE SPOLEČNÝCH PROSTORÁCH /CHODBY, WC, JÍDELNA/ JE POVINNÁ OCHRANA ÚST A NOSU