4. týden – 23.1. – 27.1.

Úklid okolí školy  7. C

Pondělí – 23. 1.

Úterý-24. 1.

Středa – 25. 1.

Čtvrtek – 26.1.

Pátek – 27. 1.


3.týden – 16.1. – 20.1.

Úklid okolí školy  7. B

Pondělí – 16. 1.

Od 16.-27.1. na II. st. v hod. Tv – bruslení,30,-Kč

Měk-Lidová pohádka-1. A

Úterý-17. 1.

Středa – 18. 1.

Olympiáda Aj-škol. kolo

Čtvrtek – 19.1.

Měk-6. A, B, C /8,00, 10,00, 13,00 hod./

Pátek – 20. 1.


2. týden – 9.1. – 13.1.

Úklid okolí školy  7. A

Pondělí – 9. 1.

Úterý-10. 1.

Exkurze-Škoda Mladá Boleslav-výběr z 9.roč.

Měk – 8.B, 7. C

Středa – 11. 1.

Měk-Lidová pohádka-1. B, C

Exkurze-Jatka-výběr z 9.roč./5.-6.hod./

Čtvrtek – 12.1.

Lesy mírného pásu, 70—Kč

/9,00-6.B, 11,00-6.A,13,00-6.C/

Pátek – 13. 1.

Od 16.1. na II. st. v hod. Tv – bruslení


1. týden – 2.1. – 6.1.2023
Úklid okolí školy 6. C
Pondělí – 2. 1.
Vánoční prázdniny
Úterý-3. 1.
Konzultace /15,00-16,00/
Středa – 4. 1.
Měk – 9.C/8,00/, 9.B /10,00/
Čtvrtek – 5.1.
Pátek – 6. 1.
Měk – 9.A/10,00/,


52. týden- 26.12. – 30.12. 2022
Vánoční prázdniny

Příjemné vánoční svátky a úspěšný rok 2023přejí zaměstnanci školy


51.týden – 19. 12. – 23.12.

Úklid okolí školy 6.B

Pondělí –19. 12.

Zdobení perníčků – Domov Sedlčany, 6.A

KMD – Divadlo ABC /odjezd 11,00/

Asistenční pes- 5.A, 4.B

Úterý-20. 12.

Adventní ťukání – KDJS, 1. st.

Měk – 8.C /8,00/, 8.A/10,00/

Středa – 21. 12.

Basketbalový turnaj – 2. st.

Čtvrtek – 22.12.

Pátek – 23.12.

Vánoční prázdniny


 50. týden – 12. 12. – 16. 12.

Úklid okolí školy 6.A

Bruslení – v hod. Tv na 2.st./30,-Kč/

Pondělí –12. 12.

Výlet ke krmelci-přírodovědný kroužek/odjezd v 12,15/

Úterý-13. 12.

Skanzen Vysoký Chlumec – 4. A, B

Návštěva v mateřské školce-výběr z 9.r./2.-3.h./

Výtvarno a knihy – Měk-7.A/11,00/

Středa – 14. 12.

Zdobení perníčků – 2. st.

Florbal Kladno – chlapci 6.-7.r.

Výtvarno a knihy – Měk-7.B/8,00/

 

Čtvrtek – 15. 12.

Florbal Dobříš – 4.-5.r.

Pátek – 16. 12.


49. týden – 5. 12. – 9. 12.

Úklid okolí školy 9.C

Pondělí – 5. 12.

Bruslení–v hod. Tv na 2.st./30,-Kč, do 16.12./

Mikulášská nadílka, čerti

Úterý-6. 12.

Přednáška-Oceány a pralesy-7.roč., 70,-Kč

Středa – 7. 12.

Čtvrtek – 8. 12.

Zdobení perníčků – 1.st. /aula/

Exkurze – SPŠ Příbram, 9.r.

Pátek – 9. 12.

Jarmark – 15,00-17,00, škol. dvůr

Borec a Skokan Sedlčan 


48. týden – 28. 11. – 2. 12.

Úklid okolí školy 9.B

Pondělí – 28. 11.

Florbal-Dobříš-chlapci 3.,4.r.

Očj –škol. kolo /4.-5.hod./

Úterý-29. 11.

Středa – 30.12.

Přednáška-vězeňská služba –4.,5., 9.roč.

Čtvrtek – 1. 12.

Příběh Pražského hradu – 4.B

Pátek – 2. 12.

Peklo Příbram – ŠD

Od příštího týdne v hod. Tv na 2.st. -bruslení


 

47. týden – 21. 11. – 25. 11.

Úklid okolí školy 9.A

Na 2. st. v Tv – plavání/Smilovice, 90,-Kč/

Pondělí – 21. 11.

Kooperativní učení 9.B /5.hod./

Úterý-22. 11.

Středa – 23. 11.

Čtvrtletní klasifikace

Aranžování –výběr 2. st.

Pythagoriáda –okr. kolo/9,00-10,00/

Čtvrtek – 24. 11.

Rodičovské schůzky

/14,30-výbor SRPDŠ a tř. důvěrníci,

  1. st.- 15,00 II.st. – 15,30/

Charitativní akce-prodej adventních věnců

Pátek – 26. 11.

Konec plavání Smilovice, 2.st.

Dny řemesel v měst. Muzeu/8,00-11,00/ 


 

46. týden – 14. 11. – 18. 11.

Úklid okolí školy 8.C

14.-16.11. – sběr papíru

/bez kartonu, svázané a zvážené balíčky, na škol. dvoře, 7,00-8,00/

Na 2. st. v Tv – plavání/Smilovice, 90,-Kč/

Pondělí – 14. 11.

Halová kopaná Benešov /6.-9.r.,6,00-15,00/

Úterý-15. 11.

Návštěvní den pro předškoláky

/15,00-17,00/

Pochod s diabetiky- ŠD, 13,00

Středa – 16. 11.

Přednáška – MÚ /9. roč./

Čtvrtek – 17. 11.

Státní svátek

Pátek – 18. 11.

Ředitelské volno


45. týden – 07. 10. – 11. 11.

Úklid okolí školy 8.B

Pondělí – 7. 11.

 2.st. – začátek plavání Smilovice

Úterý-8. 11.

Středa – 9. 11.

Čtvrtek – 10. 11.

KDJS – Poutníci – 50,- Kč zač. 1000 – 6.-9.tř. (kromě 6.C, 7.A – plavání)

Pátek – 11. 11.

 14.-16.11. – sběr papíru/bez kartonu, svázané balíčky/


 

44. týden – 31. 10. – 4. 11.

Úklid okolí školy 8.A

SBÍRÁME VÍČKA PRO KUBÍČKA

Pondělí – 31. 11.

Úterý-1. 11.

Měk – 1. A,B

Středa – 2. 11.

Měk – 1. C

Čtvrtek – 3. 11.

Pátek – 4. 11.

Exkurze Vídeň /výběr 8.-9.r./

 14.-16.11. – sběr papíru/bez kartonu, svázané balíčky/


43. týden – 24.10. – 28.10.

Úklid okolí školy 7.C

Pondělí – 24. 10.

Exkurze Planetárium Praha-5.A,B

Úterý-25. 10.

Florbal GaSOŠE /chlapci 6.-9.r.,8,00-14,00/

Měk – 7. A, B

Halloweenská stezka/9.B pro 1.B/

Středa –čtvrtek 26.-27.10.-Podzimní  prázdniny

Pátek– 28. 10.-Státní svátek


42. týden – 17.10. – 21.10.

Úklid okolí školy 7.B

Pondělí – 17. 10.

Měk – 4. A,B/Labyrintem lid. slovesnosti/

Schůzka školního  parlamentu/5.hod. ve 2.B/

Úterý-18. 10.

Beseda se spisovatelkou P. Jůrkovou – 1.A,B,C

/10,30/

Ukázka kriketu/2.h.-5.A,B, 3.h.-3.A,B, 4.h.-7.A,B,C/

Projekt Varvara – 1. B/spolupráce s ZUŠ/

Středa – 19. 10.

Ukázka kriketu/2.h.-8.A,B,C, 3.h.-4.A,B, 4.h.-6.A,B,C, 5.h.-9.A,B,C/

Projekt Varvara – 1. B/návštěva 1. roč. z Kosovy Hory/

Čtvrtek – 20. 10.

Měk – vyhlášení soutěže-5.roč. /10,00/

Pátek – 21. 10.

Florbal –GaSOŠE /dívky, 6.-9.r.,8,00-14,00/

Dětský úsměv – 1.B/péče o zuby/


 41. týden – 10.10. – 14.10.

Úklid okolí školy 7.A

Pondělí – 10. 10.

Úterý-11. 10.

Středa – 12. 10.

Vytrvalostní běh Taverny-I.,II. st.

/8,00-11,00/

Čtvrtek – 13. 10.

Odhalení pamětního kamene T. Hellera

/9,00,alej za vodárnou/

Pátek – 14. 10.

KMD – Divadlo v Dlouhé/19,00/


40. týden – 3.10. – 7.10.

Úklid okolí školy 6. C

Pondělí – 3. 10.

Měk– 5.A, B

Úterý-4. 10.

Konzultační úterý /15,00-16,00/

Středa – 5. 10.

Měk- 3. A,B

Dopravní výchova – 5.B

Čtvrtek – 6. 10.

Exkurze Terezín – 8., 9.r.

Přespolní běh Příbram

Pátek – 7. 10.


39. týden – 26.9. – 30.9.

Úklid okolí školy 6.B

Pondělí – 26. 9.

KDJS – 8.-9.r. /11,00,  35,-Kč/

Úterý-27. 9.

Středa – 28. 9.

Státní svátek

Čtvrtek, pátek – 29.-30.9.

Ředitelské volno


38. týden – 19.9. – 23.9.

Pondělí – 19. 9.

Dopravní výchova – 5.A, B

Úterý-20. 9.

Středa – 21. 9.

Měk – 2. A, B

T-ball – 4.r.

Čtvrtek – 22. 9.

Měk-Listování – 8. 9.r.

T-ball – 6.-7.r.

Pátek – 23. 9.

T-ball – 8.-9.r.


37. týden – 13.9. – 17.9.

Pondělí – 12. 9.

Úterý-13. 9.

Třídní schůzky+psycholog 1. A, B /15, 00, aula/

Středa – 14. 9.

Den zdraví-náměstí Sedlčany

Čtvrtek – 15. 9.

Den otevřených dveří GaSOŠE-9.r./13,15/

Pátek – 16. 9.


36. týden – 5.9. – 9.9.

Pondělí – 5. 9.

Adaptační kurz Častoboř – 6.roč./5.-8.9./

1.tř. – do 10, 40

2.-5. – do 11, 35

7.-9.tř. – 1.hod.- TH, od 2.-8.h.-OČMU

Úterý-6. 9.

  1. roč. – adap. kurz Častoboř

Výuka podle rozvrhu

Středa – 7. 9.

  1. roč. – adap. kurz Častoboř

Čtvrtek – 8.9.

  1. roč. – adap. kurz Častoboř-závěr

/přihlášený oběd již ve škole/

Pátek – 9. 9.


 35. týden – 29.8. – 2.9.

Pondělí – středa

Letní prázdniny

Čtvrtek– 1. 9.

Zahájení školního roku

I.st.+6.roč. – před školou /žáky si vyzvedne tř. učitel/

7.-9. tř. – ve svých třídách

Obědy- 10,00 – 12,00

ŠD v provozu od 7 do 12 hodin

Pátek-2. 9.

1.tř. – do 9, 45

2.tř. – do 10, 40

3.-5. tř. –do 11, 35

6. ročníky adaptační kurz na Častoboři od 5.9. do 8.9.2022