Byl to rok plný výzev, objevů, společných úspěchů a nezapomenutelných momentů. Teď je ale čas zavřít učebnice, schovat penály a začít si užívat zasloužený odpočinek!
Všem našim žákům, učitelům i rodičům přejeme nádherné léto plné sluníčka, dobrodružství, pohody a skvělých zážitků. Našim deváťákům navíc držíme palce na jejich nové životní cestě.
Kdy se znovu uvidíme?
Nezapomeňte, že nový školní rok odstartujeme společně v úterý 1. září 2026.
Užijte si prázdniny na maximum a v září se na vás těšíme odpočatí a s úsměvem!
Pedagogický sbor 1. ZŠ Sedlčany




