Naši šesťáci vyrazili na studentský muzikál Annie s velkým nadšením a očekáváním. Tato akce se konala nedávno a naše škola měla důvod k hrdosti, protože jedna z našich talentovaných žákyň Karolína Moščovičová se účastnila jako herečka v hlavní roli. Karolína předvedla úžasný výkon na jevišti a její zpěv byl ohromující.
Byla to právě Mgr.Martina Tomášková, která Káju pěvecky vede a připravuje. Její vedení a trénink pomohly Káje dosáhnout svého plného potenciálu a předvést úžasný herecký a pěvecký výkon.
Návštěva muzikálu byla pro naše šesťáky nejenom zábavná, ale také inspirativní. Vidět svou spolužačku na jevišti, která skvěle prezentovala, podnítilo jejich vlastní kreativitu a snahu dosáhnou svých vysněných cílů.
Gratulujeme Karolíně k jejímu úspěchu a těšíme se na další skvělé umělecké příležitosti, které budou naše děti čekat v budoucnosti.
Markéta Jarešová

Aktuality