Ve středu 17. 6. strávila třída 6.C noc ve škole. Program začal sportovními aktivitami na hřišti, po kterých následovala zasloužená večeře v podobě pizzy. Večer pokračoval karaoke ve třídě a promítáním filmu. Přespání ve škole si všichni moc užili a odnesli si spoustu hezkých zážitků. 🍕🎤🎬😊

Jana Šimková 

Aktuality